ip kamera ile canlı yayın nasıl yapılır?

IP Kamera Canlı Yayın Nasıl Yapılır

IP kamera ile canlı yayın hizmetimiz aktif durumda olan veya yeni kurulacak ip kamera yayınlarınız önce tamamı ssd’li medya sunucularımıza aktarılır.Kameralarınızdan alınan kamera görüntüleri medya sunucularımızda işlendikten sonra uygun format ve kalitede yayınlarınızı izleyecek olan hedef kitlenize ulaştırılır.

Kamera yayınızı izleyecek olan kişiler bilgisayarlarından, tabletlerinden ve mobil telefonlarından herhangi bir program veya eklenti yüklemeden, herhangi bir şifre girmeden ip kamera yayınınızı kesintisiz olarak sorunsuzca izleyebilirler.

Sizlerin yapmanız geren sadece kamera veya nvr cihazınızın rtsp (554) portunu sunucularımıza açmak.Sizin kameranıza sadece bizim medya sunucularımız bağlanacağı için 1 kişi bağlanmış şekilde yayın aktarımı olacaktır. Diğer tüm kullanıcılar bizim sunucularımıza bağlanacağı için kameranıza veya NVR cihazınıza ve internetinize yük binmeyecektir.Sizlerin yapmanız gereken sadece sistem üzerinde oluşturulan player kodunu web sitenize eklemeniz yeterlidir.

Sunucularımız üzerinden yapılan canlı yayın akışını binlerce kişi sorunsuzca izleyebilir.

ip kamera ile canlı yayın nasıl yapılır?
5 (100%) 1 vote[s]